Vyriškumo kaita: tėčiai vadovai (ne)kuriantys tradicinį vyriškumą?

Prof. dr. Anna-Maija Lämsä yra žmogiškųjų išteklių valdymo profesorė (emeritė) Jyväskylä universiteto Verslo ir ekonomikos mokykloje. 2022-2023 mokslo metais Anna Maija yra vizituojanti profesorė Vilniaus universiteto Kauno ir Komunikacijos fakultetuose.

Profesorė tyrinėja įvairovę ir lygybę darbo santykiuose, lyderystės ir lyties sąsajas, karjerą ir lytį, darbo ir šeimos santykių derinimą, taip pat etikos aspektą vadyboje, lyderystėje ir organizacijoje įvairiuose sociokultūriniuose kontekstuose. Anna-Maija yra daugybės publikacijų tiek užsienyje, tiek Suomijoje autorė. Už savo mokslinius tyrimus, publikacijas ir karjeros pasiekimus, ji yra gavusi keletą reikšmingų tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų.